Tresgriferia

"TRES GRIFERÍA" yra daugiau kaip 40 metų patirtį turinti šeimos įmonė, kuri užsiima visapusiška aukščiausios kokybės vonios ir virtuvės maišytuvų, hidromasažinių kolonėlių ir vonios kambario reikmenų gamyba ir prekyba. Turėdama dukterines įmones Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje ir Portugalijoje bei pagrindinę gamyklą Valliranoje (Barselona), kurios plotas viršija 30 000 m2, TRES GRIFERÍA gamina daugiau kaip 3 000 čiaupų modelių ir yra viena iš pirmaujančių įmonių Europoje. Jos tikslas labai aiškus: aptarnavimas, kokybė ir kaina.
Visa gamyba vyksta po vienu stogu, moderniose patalpose, kuriose galima užtikrinti pastovią kokybę ir viso gamybos proceso kontrolę. Be to, jos valdymo sistema užtikrina pristatymą ir mažina klientų atsargas, todėl TRES yra pirmaujanti įmonė Europoje, siūlanti aukštos kokybės gaminius, užtikrinančius vartotojo komfortą.
Visas TRES asortimentas atitinka išrankiausio vartotojo poreikius. Stilius ir patogumas, taip pat naujausios technologijos yra svarbiausi jos prioritetai, todėl ji yra optimalus sprendimas naujoms virtuvių ir vonios kambarių tendencijoms.