Turite klausimų?

Mūsų paslaugos

GEBRIT PLUVIA
vandens surinkimo sistemos montavimas

Mes siūlome jums GEBERIT PLUVIA stogo lietaus nuotekų surinkimo ir nukreipimo sistemą su neigiamo slėgio sistema, kurios pralaidumas yra net 12 l/s, o standartinės įlajos yra pakeistos vakuminėmis įlajomis.

Jokio ardymo

Nereikia ardyti senos vandens surinkimo sistemos,
Geberit Pluvia montuojasi į esamus vamzdžius

Atitinka ES reikalavimus

Galite pasinaudoti renovacijai, kuri dengiama iš Europos Sąjungos lėšų.

Įnovatyvus sprendimas

Neigiamo slėgio sistema tai šiuolaikiškas sprendimas naujai namo renovacijai

10 metų garantija

Nereikia ardyti senos vandens surinkimo sistemos, Geberit Pluvia montuojasi į esamus vamzdžius

Kas tai?

Visi plokštieji stogai turi problemą dėl lietaus vandens nubėgimo. „Geberit“ įmonė jau antrą šimtmetį dirba šioje srityje ir siūlo unikalius sprendimus, kurie visiškai ir iki galo išsprendžia lietaus problemą ant plokščiųjų stogų. Įprastinės savitakinės lietaus surinkimo ir nuvedimo sistemos su daug stogo įlajų bei daug nuotekų stovų apsunkina pastato projektavimą ir įrengimą, reikalauja daugybės vamzdynų pastato grindyse ir sukelia nepatogumų eksploatuojant statinį.
Tokioms sistemoms reikia daug medžiagų, papildomų darbų ir dažnai nėra galimybės tinkamai įmontuoti įlajas ar vamzdžius į skirtingas stogo konstrukcijas, taip pat teisingai prijungti prie skirtingo tipo stogo dangų. Geberit Pluvia sistemos įlajos sumontuojamos stoge iš karto su vamzdynu, o lietaus vanduo nuo didelio ploto stogų gali būti surenkamas vienu nuotekų stovu.
Naudojant Pluvia sistemą, projektavimas tampa kur kas paprastesnis, o lietaus nuotekų sistemos montavimo laikas – gerokai trumpesnis.

Kaip tai veikia?

Pluvia (lot. lietus) – tai šveicarų įmonės „Geberit“ slėgiminė lietaus vandens surinkimo nuo stogų ir nuvedimo sistema, veikianti pilno vamzdyno užpildymo ir neigiamo slėgio principu. Savitakinės sistemos lietaus nuotekų vamzdynuose vanduo teka susimaišęs su oru, taip pat tokiuose vamzdynuose ir įlajose atsiranda oro sūkuriai, užimantys nemažą tūrį. Specialios Pluvia įlajos neleidžia į vamdzyną patekti oro sūkuriams, todėl vamzdžiai, priešingai nei įprastose sistemose, yra visiškai užpildomi tik lietaus vandeniu. Vamzdynui užsipildžius tik lietaus vandeniu ir esant aukščių skirtumui tarp įlajos ir lietaus šulinėlio, į kurį suteka vanduo, pagal Bernulio principą ir Venturi efektą vamzdyne atsiranda neigiamas slėgis (iki -0,8 bar), kuris įlajomis tiesiog išsiurbia visą lietaus vandenį nuo stogo. „Geberit“ siūlo visą lietaus nuo plokščiojo stogo surinkimo sistemą: įlajas įvairiausiems stogų tipams, PE-HD vamzdžius ir jungtis, patentuotą PluviaFix laikiklių ir tvirtinimo sistemą, ProPlanner kompiuterinę projektavimo ir skaičiavimo programą ir nuolatinę techninių konsultantų pagalbą tiek projektuojant, tiek montuojant, tiek eksploatuojant Pluvia sistemą.

Renovuojamos įlajos pirminis vaizdas

Išėmus įlają matosi jos realus diametras - 70mm, tad tikrai nereikia baimintis dėl mažesnio diametro.

Standartinės ar remontinės įlajos pralaidumas yra 2,5 – 5l/s , o vakuminės GEBERIT įlajos pralaidumas – 12l/s

PLUVIA ĮLAJOS

„Geberit“ siūlo įlajas visiems įmanomiems stogų tipams: gelžbetoniniams, lengvos konstrukcijos apšiltintiems ir neapšiltintiems stogams, įlajas renovuojamiems stogams, įlajas intensyviems ir ekstensyviems žaliesiems stogams, taip pat specialias įlajas stogams su vandens surinkimo latakais ir terasiniams stogams, automobilių stovėjimo aikštelėms ir daugiaaukščiams garažams – visi įmanomi variantai nuo A iki Z. Visos stogo įlajos gali būti tiekiamos su šildymo žiedu.

Galima išskirti kelis specifinius pagrindinius įlajos konstrukcinius elementus: visų pirma tai specialus funkcinis diskas, neleidžiantis į vamzdyną patekti orui ir susidaryti sūkuriams, antra, tai kontaktinis lakštas, skirtas sandariai sumontuoti įlają stoge ir prijungti prie pasirinktos stogo dangos. Šiuo metu „Geberit“ asortimente yra daugiau kaip 200 skirtingų kontaktinių lakštų, skirtų bituminei, PVC, EPDM, FBO ir daugybei kitų stogo dangų. Bet kuri įlaja stoge bus tik tada visiškai sandari, jeigu jos izoliacijai yra naudojama tokia pati danga kaip ir visam stogui. 2010 m. „Geberit“ Lietuvos rinkai pristatė naujas Pluvia Daf tipo universalias įlajas, kurios tinka visoms sintetinėms stogo dangoms. PE-HD vamzdžiai ir jungtys Lietaus nuotekų vamzdyno konstrukcijoje Pluvia sistemoje naudojami „Geberit“ gamybos vamzdžiai ir jungtys jau daugiau kaip 50 metų gaminami iš didelio tankio polietileno (PE-HD). Kadangi slėgiminės lietaus surinkimo sistemos vamzdynas turi būti visiškai sandarus, tai gali užtikrinti virinami arba elektromovomis jungiami PEHD vamzdžiai.

Geberit Pluvia įlajos pjūvis

Šie gaminiai yra ilgaamžiai, visiškai atsparūs įvairioms temperatūroms (nuo -50 iki +100 laipsnių medžiagos savybės visiškai nesikeičia), labai patvarūs (atsparūs smūgiams), o sujungti yra absoliučiai sandarūs. Vamzdynas jungiamas labai greitai, paprastai ir metodiškai su „Geberit“ įrankiais ir Know-how technologija.
PluviaFix tvirtinimo sistema Pluvia sistemos vamzdynų montavimui naudojami tik specialūs PluviaFix vamzdžio laikikliai ir laikantieji profiliai. Ši tvirtinimo sistema yra patentuotas „Geberit“ išradimas, leidžiantis kur kas tvirčiau pakabinti vamzdynus, paprasčiau suformuoti stabilius taškus ir greičiau sumontuoti visą instaliaciją. Taip pat dėl laikančiojo profilio reikia gerokai mažiau laikiklių, montuojamų į stogo konstrukciją – tokie laikikliai Pluvia sistemoje montuojami tik kas 2,5 m – beveik 3 kartus rečiau negu įprastose sistemose.
„Geberit“ ir Pluvia – patirties sinonimai lietaus nuotekų sprendimuose „Geberit“ vandens tvarkymo srityje dirba jau 135 metus. Tai įmonė, kuri išrado WC bakelį, pirmoji sukūrė jį iš medžio ir iš plastiko, daugiau kaip prieš 40 metų pirmoji sukūrė potinkinį WC bakelį, pirmoji pramonėje pradėjo naudoti PE-HD polietileną. Tai įmonė, kuri daugiau kaip prieš 40 metų sukūrė slėgiminę lietaus nuotekų sistemą Pluvia. Šiandien pasaulyje yra daugiau kaip 100 tūkst. objektų su Pluvia sistema, daugiau kaip 200 mln. kv. m stogų yra nusausinama su Pluvia, yra sumontuota per 1 mln. Pluvia įlajų. Per pastaruosius dvejus metus kai „Geberit“ atstovybė dirba Lietuvoje, lietaus nuotekų sistema Pluvia buvo sumontuota įvairiuose objektuose, tiek dideliuose ( per 10 tūkst. kv. m stogo), tiek privačiuose namuose su plokščiaisiais stogais, neviršijančiais 100 kv. m. Modernią ir šiuolaikišką sistemą pasirinko Kauno ir Klaipėdos sporto arenų statytojai, ši sistema sumontuota ir įvairiuose logistikos terminaluose, prekybos centruose. Turėdama šimtametės patirties, „Geberit“ gamina aukščiausios klasės produktus, siūlo tinkamiausius sprendimus, užtikrina aukščiausią kokybę, o „Geberit“ garantija yra patvirtinta faktais.

Paslaugų kainos

Geberit pluvia

Lietaus nuotekų sistemos renovavimas (3 aukštų pastatas)

vnt

1

900 €

Priedas

Pavadinimas

Mato vnt.

Kiekis

Kaina su PVM

Lietaus nuotekų sistemos renovavimas (3 aukštų pastatas)​

vnt

1

900 €

Priedas

Pavadinimas

Mato vnt.

Kiekis

Kaina su PVM

Lietaus nuotekų sistemos renovavimas (5 aukštų pastatas)

vnt

1

1000 €

Priedas

Pavadinimas

Mato vnt.

Kiekis

Kaina su PVM

Lietaus nuotekų sistemos renovavimas (9 aukštų pastatas)

vnt

1

1100 €​

Priedas

Pavadinimas

Mato vnt.

Kiekis

Kaina su PVM

Lietaus nuotekų sistemos renovavimas (13 aukštų pastatas)

vnt

1

1200 €

*Kainos sudarytos pagal standartinius išmatavimus, paslaugų kainos gali skirtis priklausomai nuo darbų apimties ir pastato konstrukcijų.

Nuotekų magistralės keitimas

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Karšto vandens sistema

1

Grindų betono iškalimas

350

2

Grunto kasimas rankiniu būdu

vnt

300

3

Ketaus vamzdžio dn 100 demontavimas

m

12

4

Ketaus vamzdžio dn 160 demontavimas

m

16

5

Unitazo nuėmimas

vnt

30

6

Ketaus vamzdžio dn 50 demontavimas

m

7

Plastikinio perėjimo plastikas/ketus sumontavimas dn 110

vnt

30

8

Plastikinio perėjimo plastikas/ketus sumontavimas dn 160

vnt

30

9

Guminės tarpinės į ketų sumontavimas dn 110

vnt

5

10

Skolan SKAM movos dn 110 sumontavimas

vnt

10

11

Vamzdžio dn 110 sumontavimas

m

60

12

Vamzdžio dn 160 sumontavimas

m

60

13

Vamzdžio dn 50 sumontavimas

m

60

14

Alkūnių dn 110 sumontavimas

m​

5

15

Revizijos dn 110 sumontavimas

m​

20

16

Revizijos dn 160 sumontavimas

m

20

17

Trišakio dn 110x110x110 sumontavimas

vnt

5

18

Trišakio dn 160x110x160 sumontavimas

vnt

10

19

Plastikinio perėjimo dn 110×50 sumontavimas

vnt

5

20

Plastikinio perėjimo dn 160×110 sumontavimas

vnt

30

21

Plastikinio perėjimo ketus/plastikas dn 50 sumontavimas

vnt

30

22

Guminės tarpinės į ketų dn 50 sumontavimas

vnt

5

23

Plauto smėlio pagrindo supylimas

200

24

Grunto užkasimas rankiniu būdu

100

25

Grindų betonavimas

m³​

250

26

Unitazo pajungimas

vnt

40

27

Skylės 0,2×0,3×0,2 užtaisymas

vnt​

20

Karšto, šalto vandens ir nuotekų keitimo darbai

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Karšto vandens sistema

1

Karšto vandens sistema drenavimas

40

2

Karšto vandens sistemos nuorinimas

60

3

izoliacijos nuėmimas nuo dn 50 vamzdžių

m

30

4

izoliacijos nuėmimas nuo dn 40 vamzdžių

m

20

5

izoliacijos nuėmimas nuo dn 25 vamzdžių

m

18

6

izoliacijos nuėmimas nuo dn 20 vamzdžių

m

9

7

Juodo metalo ventilių dn 25 demontavimas

vnt

40

8

Juodo metalo ventilių dn 20 demontavimas

vnt

35

9

Juodo metalo vamzdžių dn 50 demontavimas

m

16

10

Juodo metalo vamzdžio dn 40 demontavimas

m

12

11

Juodo metalo vamzdžio dn 32 demontavimas

m

9

12

Juodo metalo vamzdžio dn 20 demontavimas

m

6

13

PPR vamzdžio dn 63 sumontavimas

m

20

14

PPR vamzdžio dn 50 sumontavimas

m​

20

15

PPR Vamzdžio dn 32 sumontavimas

m​

20

16

PPR Vamzdžio dn 25 sumontavimas

m

15

17

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 63×50 sumontavimas

vnt

50

18

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 50×40 sumontavimas

vnt

45

19

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 32×25 sumontavimas

vnt

30

20

PPR Pereinamos movos su sriegiu dn 25×20 sumontavimas

vnt

25

21

PPR movos dn 63 sumontavimas

vnt

10

22

PPR movos dn 50 sumontavimas

vnt

10

23

PPR movos dn 32 sumontavimas

vnt

10

24

PPR movos dn 25 sumontavimas

vnt

10

25

PPR alkūnių dn 63 sumontavimas

vnt

10

26

PPR alkūnių dn 50 sumontavimas

vnt

10

27

PPR alkūnių dn 32 sumontavimas

vnt

10

28

PPR alkūnių dn 25 sumontavimas

vnt

10

29

PPR trišakių dn 63x63x63 sumontavimas

vnt

10

30

PPR trišakių dn 50x50x50 sumontavimas

vnt

10

31

PPR trišakių dn 63x32x63 sumontavimas

vnt

10

32

PPR trišakių dn 50x25x50 sumontavimas

vnt

10

33

PPR redukcijų dn 63×32 sumontavimas

vnt

10

34

PPR redukcijų dn 50×25 sumontavimas

vnt

10

35

Išardomų ventilių dn 25 sumontavimas

vnt

10

36

Išardomų ventilių dn 20 sumontavimas

vnt

10

37

Drenažinių ventilių dn 15 sumontavimas

vnt

10

38

Žalvarinių trišakių dn 25x15x25 sumontavimas

vnt

15

39

Žalvarinių trišakių dn 20x15x20 sumontavimas

vnt

15

40

Žalvarinių aklių dn 15 sumontavimas

vnt

15

41

Laikiklių su guma dn 63 sumontavimas

vnt

4

42

Laikiklių su guma dn 50 sumontavimas

vnt

4

43

Laikiklių su guma dn 32 sumontavimas

vnt

4

44

Laikiklių su guma dn 25 sumontavimas

vnt

4

45

Vamzdžių izoliavimas kevalais dn 65×40

m

25

46

Vamzdžių izoliavimas kevalais dn 54×40

m

25

47

Vamzdžių izoliavimas kevalais dn 35×40

m

25

48

Vamzdžių izoliavimas kevalais dn 28×40

m

25

49

Šiukšlių išvežimas iki 10km

kg

150

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Šalto vandens sistema

1

Hidrauliniai bandymai

30

2

Stiklo vatos izoliacijos nuėmimas nuo dn 50 vamzdžių

m

30

3

Stiklo vatos izoliacijos nuėmimas nuo dn 25 vamzdžių

m

10

4

Juodo metalo ventilių dn 25 demontavimas

vnt

25

5

Juodo metalo vamzdžių dn 50 demontavimas

m

25

6

Juodo metalo vamzdžio dn 25 demontavimas

m

25

7

PPR vamzdžio dn 63 sumontavimas

m

55

8

PPR Vamzdžio dn 32 sumontavimas

m

45

9

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 63×50 sumontavimas

vnt

40

10

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 32×25 sumontavimas

vnt

40

11

PPR movos dn 63 sumontavimas

vnt

12

12

PPR movos dn 32 sumontavimas

vnt

12

13

PPR alkūnių dn 63 sumontavimas

vnt

12

14

PPR alkūnių dn 32 sumontavimas

vnt

12

15

PPR trišakių dn 63x63x63 sumontavimas

vnt

25

16

PPR trišakių dn 63x32x63 sumontavimas

vnt

20

17

PPR redukcijų dn 63×32 sumontavimas

vnt

20

18

Išardomų ventilių dn 25 sumontavimas

vnt

30

19

Drenažinių ventilių dn 15 sumontavimas

vnt

15

20

Žalvarinių trišakių dn 25x15x25 sumontavimas

vnt

20

21

Žalvarinių aklių dn 15 sumontavimas

vnt

20

22

Laikiklių su guma dn 63 sumontavimas

vnt

10

23

Laikiklių su guma dn 32 sumontavimas

vnt

10

24

Vamzdžių izoliavimas antikondensacine izoliacija dn 65×9

m

25

25

Vamzdžių izoliavimas antikondensacine izoliacija dn 35×9

m

25

26

Šiukšlių išvežimas iki 10km

150

Karšto, šalto vandens ir nuotekų keitimo darbai - stovų keitimas

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Karšto vandens sistema

1

Karšto vandens sistemos nuorinimas

150

2

Grindų betono iškalimas per perdengimą 0,1×0,3×0,1 m

vnt

30

3

Juodo metalo vamzdžio dn 32 demontavimas

m

10

4

Juodo metalo vamzdžio dn 20 demontavimas

m

8

5

Skaitiklio dn 15 atjungimas ir pajungimas

vnt

60

6

Gyvatuko atjungimas

vnt

40

7

PPR Vamzdžio dn 40 sumontavimas

40

8

PPR Vamzdžio dn 25 sumontavimas

40

9

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 40×32 sumontavimas

vnt

30

10

PPR Pereinamos movos su sriegiu dn 25×20 sumontavimas

vnt

25

11

3d sujungimo dn 32 sumontavimas

vnt

12

3d sujungimo dn 20 sumontavimas

vnt

13

PPR trišakio dn 40x25x40 sumontavimas

vnt

5

14

PPR alkūnių dn 25 sumontavimas

vnt

10

15

Cinkuotos redukuotos movos dn 25×20 sumontavimas

vnt

5

16

Skylės 0,1×0,3×0,1 užtaisymas montažinėmis putomis

vnt

30

17

Šiukšlių išvežimas iki 10km

kg

5

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Šalto vandens sistema

18

Hidrauliniai bandymai

m

19

Grindų betono iškalimas per perdengimą 0,1×0,3×0,1 m

vnt

30

20

Juodo metalo vamzdžio dn 25 demontavimas

m

6

21

Juodo metalo vamzdžio dn 15 demontavimas

m

6

22

Skaitiklio dn 15 atjungimas ir pajungimas

vnt

60

23

PPR Vamzdžio dn 32 sumontavimas

m

40

24

PPR Vamzdžio dn 25 sumontavimas

m

40

25

PPR pereinamos movos su sriegiu dn 32×25 sumontavimas

vnt

25

26

PPR Pereinamos movos su sriegiu dn 25×20 sumontavimas

vnt

25

27

3d sujungimo dn 32 sumontavimas

vnt

28

PPR trišakio dn 32x25x32 sumontavimas

vnt

20

29

PPR alkūnių dn 25 sumontavimas

vnt

15

30

Skylės 0,1×0,3×0,1 užtaisymas montažinėmis putomis

vnt

30

31

Šiukšlių išvežimas iki 10km

kg

5

Nr.

Numatomų darbų ir medžiagų aprašas

Mato vnt.

Kaina EUR su PVM

Buitinių nuotekų sistema

32

Grindų betono iškalimas per perdengimą 0,2×0,3×0,2 m

m

30

33

Ketaus vamzdžio dn 100 demontavimas

vnt

30

34

Unitazo nuėmimas

m​

50

35

Ketaus vamzdžio dn 50 demontavimas

m

6

36

Plastikinio perėjimo plastikas/ketus sumontavimas dn 110

vnt​

40

37

Guminės tarpinės į ketų sumontavimas dn 110

m

3

38

Guminės tarpinės į ketų sumontavimas dn 110

m

25

39

Skolan SKAM movos dn 110 sumontavimas

vnt

35

40

Vamzdžio dn 50 sumontavimas

vnt

20

41

Revizijos dn 110 sumontavimas

vnt

35

42

Trišakio dn 110x110x110 sumontavimas

vnt

20

43

Plastikinio perėjimo dn 110×50 sumontavimas

vnt

20

44

Plastikinio perėjimo ketus/plastikas dn 50 sumontavimas

vnt

20

45

Guminės tarpinės į ketų dn 50 sumontavimas

vnt

5

46

Unitazo pajungimas

vnt

60

47

Skylės 0,2×0,3×0,2 užtaisymas

kg​

30

Prietaisų keitimas

DUŠO KABINOS IR DURYS

Nr.

PrekiniO ženklO pavadinimas

Kokioms prekėms taikoma

Kaina EUR su PVM

1

SUPERNOVA

Visoms

100

2

PIVOT

Dušo durys

100

3

PIVOT

Dušo kabinos

130

4

BLIX

Visoms

130

5

CHROME

Dušo durys

130

6

CHROME

Dušo kabinos

150

7

SMARTLINE

Dušo kabinos

150

8

SMARTLINE

Dušo durys

130

9

BRILLIANT

Visoms

130

10

MATRIX

Visoms

150

11

10°

Visoms

130

12

WALK-In

Walk-In Free, Walk-In Wall

130

13

WALK-In

Walk-In Corner, Walk-In Double Wall, Walk-In Combination

130

14

10°

Visoms

130

15

10°

Visoms

130

Dušo padėklai

16

Visiems prekiniams ženklams

Visoms

70

Vonios

17

Visiems prekiniams ženklams

Tik su atrama (kojomis)

100

18

Visiems prekiniams ženklams

Tik su atrama ir apdailos plokštėmis

160

19

Visiems prekiniams ženklams

Montavimas su karkasu: „I” formos

479

20

Visiems prekiniams ženklams

Montavimas su karkasu: „L” formos

479

21

Visiems prekiniams ženklams

Montavimas su karkasu: „U” formos

549

22

Visiems prekiniams ženklams

Montavimas su karkasu: „O” formos

599

23

Ravak

Vonios su individualia apdaila – RAVAK

699

VONIOS SIENELĖS

24

Visiems prekiniams ženklams

PVS1, BVS1, BVS2, VS2, VS3, VS5, VSK2, CVS2, CVS1, CVSK1, AVDP3

70

Vonios durys

25

Visiems prekiniams ženklams

AVDP3+APSV

90

Praustuvai

26

Visiems prekiniams ženklams ​

Visiems prekiniams ženklams ​

30

SANITARINĖ KERAMIKA

27

Visiems prekiniams ženklams

Unitazas ar bidė

50

VONIOS KAMBARIO BALDAI

28

Visiems prekiniams ženklams

praustuvo spintelė

30

29

Visiems prekiniams ženklams

kitos spintelės, veidrodžiai

15

Vandens maišytuvai

30

Visiems prekiniams ženklams

Visoms

30

VONIOS KAMBARIO AKSESUARAI

31

Visiems prekiniams ženklams

Visoms

10

32

Visiems prekiniams ženklams

Papildomi darbai, techninė pagalba

35/h

Norite sužinoti daugiau?
Susisiekite su mumis!