Galite atsisveikinti su ventiliaciniais vamzdžiais!

Sveiki atvykę į ateitį! Geberit pristato naująjį SuperTube – revoliucinę drenažo technologiją, kuri leidžia atsisveikinti su ventiliaciniais vamzdžiais ir sutaupyti vertingą erdvę aukštuose pastatuose.

Kol kas buvo neįmanoma įsivaizduoti pastato drenažo sistemos be ventiliacinių vamzdžių. Bet dabar, su Geberit SuperTube, galite pamiršti apie šiuos didelius, erdvę užimantį elementus. SuperTube inovacija leidžia pastatyti drenažo sistemą, naudojant horizontalius vamzdynus be šlaitų, kurie gali būti iki 6 metrų ilgio, taigi jie gali būti montuojami beveik bet kur. Tai reiškia, kad vertinga pastato erdvė bus sutaupyta, o pastato architektūra bus laisvesnė.

SuperTube technologija taip pat padeda sutaupyti medžiagas. Mažesni vamzdžių skersmenys ir horizontalūs vamzdynai reiškia, kad reikia mažiau medžiagos, kad pastato drenažo sistema būtų sukurtos. Be to, Geberit SuperTube turi didžiulę 12 l/s išleidimo galia, taigi jūsų pastato drenažo sistema veiks be jokių varžymų.

Taigi, jei norite sutaupyti erdvę ir medžiagas, o taip pat norite būti žingsniu priekyje pastatų inovacijų srityje, pasirinkite Geberit SuperTube. Galite pamiršti apie ventiliacinius vamzdžius ir mėgautis erdvia ir laisva pastato architektūra, kurią leidžia ši puiki technologija. Įdiekite Geberit SuperTube ir būkite ateities pastatų savininkas!